זיגוג ללא מסגרת

חברת Eurohome מבצעת זיגוג ללא מסגרת של בנייני מגורים ומסחר בישראל. בזיגוג ללא מסגרת מאפיינים של הזכוכית באים לידי ביטוי. הזכוכית חייבת להיות לא רק עמידה וחזקה אלא גם להגן על בעלי הבית, דירה או משרד מפני אור בהיר וחום. אחד היתרונות של זיגוג ללא מסגרת בזה שהם מאפשרים זיגוג פנורמי.

בזכות החוזק של פרופיל האלומיניום שטח הזיגוג של פתחי החלונות גודל מה שנותן מראה חיצוני מעולה. יחד עם זאת בשל הזכוכית המיוחדת אור בוהק וחום לא יחדרו פנימה וזה מה שיבטיח את ההגנה על פריטי בית וגם נוחות ובטיחות לבעלים או לעובדי המשרד. זה מתאפשר בזכות זכוכיות רפלקטיביות מיוחדות (אנו משתמשים בזכוכית מצופה בשיטת התזת מגנטרון של היצרן המוביל בעולם Guardian Glass) המחלישים אור בהיר ביום והופכים את החדר לבלתי חדיר לעיניים סקרניות בערב.

התזת מגנטרון היא השכבה הדקה ביותר של מתכות שמשנה את תכונות הזכוכית וזה מה שהופך אותה לבלתי חדירה לא רק לקרינה אולטרה סגולה שזכוכית רגילה יכולה להתמודד עם זה אלא גם מקרינת אינפרא אדום ומחלק מסוים של האור הנראה. בזכות זה חוזק ועמידות הזכוכית גדלים. אנו עובדים ישירות מול היצרן לכן תוכלו להזמין אצלנו זיגוג פנורמי איכותי במחירים הנמוכים ביותר בישראל.