חלונות PVC

חברת Eurohome מציעה חלונות PVC בישראל. אנחנו משתמשים בפרופילים איכותיים מפלסטיק תוצרת KOMMERLING (גרמניה) מיוצרים במיוחד בשביל מדינות עם מזג האוויר חם כמו אצלנו בארץ. בנוסף זגוגיות שאנחנו שמים בחלונות תוצרת חברה בינלאומית Guardian עם מקרטעת מגנטרון. הפרופילים עצמם עשויים מכמה זכוכיות שביניהן ישנם שני תאים עם אוויר יבש. זה נותן הפחתה משמעותית של רעש וטמפרטורה כך שאוויר חם ורעשי רחוב עם חלונות כאלה אינם מהווים בעיה והם מצויינים להתקנה בבתים ברחובות עמוסים או ליד אתרים רועשים.

פרופיל PVC מספק את היתרונות הבאים:

  • חיסכון מצוין בטמפרטורה. בחלונות פלסטיק שלנו יכולים להיות עד 8 תאים פנימיים לכן הם לא נותנים לחדור פנימה לחום של קיץ ולקור של חורף.
  • בידוד מוגבר של רעשים. אפילו חדירה של צלילים בתדירות גבוהה (למשל צלילי מכוניות וצעקות של אנשים) לא מתאפשרת בזכות מבנה רב-תאי של חלונות פלסטיק שלנו עם זכוכית מיוחדת. לאלו המתגוררים בקרבת כבישים מהירים עמוסים אנו מציעים חלונות עם זיגוג כפול אנטי מהדהד הבולם אפילו רעידות שנוצרו על ידי ציוד כבד.
  • בטיחות אש. נקודת ההיתוך של פלסטיק נמוכה מזו של אלומיניום אך הוא גם חסין אש כיוון ש-PVC נמס אך לא נשרף.
  • אפשרויות רבות לעיצוב. ניתן ליצור פרופיל בכל צבע עם אפקטים דקורטיביים שונים (למשל עץ, מתכת וכדומה).
  • בטיחות סביבתית. תפיסה מוטעית לגבי סכנות של פוליוויניל כלוריד (PVC) מזמן הושללה אך עדיין קיימים אנשים שממשיכים להאמין בכך. עם זאת PVC שאינו פלסטי המשמש לייצור פרופילי חלונות אינו מכיל תוספים מזיקים (פתלטים, תרכובות עופרת וכו ') מה שאומר שהוא אינו מזיק גם לבריאות הילדים.
  • עלות נמוכה של חומרים והתקנה. הדבר הזה מתאפשר בזכות טכנולוגיית ייצור יעילה ומאחר שאנו מרכיבים פרופילים במפעל שלנו העלות שלהם נמוכה עוד יותר בשל היעדר מתווכים. חלונות פלסטיק רב-תאיים בישראל Eurohome – מדובר באיכות גבוהה במחיר שפוי.