להשאיר את החום והרעש בחוץ: התקנת חלונות עמידים

חברת Eurohome המתמחה בהתקנת חלונות עם פרופיל אלומיניום, עץ, PVC ובזיגוג חלונות ללא מסגרת, מעניקה גם פתרונות המותאמים למזג האוויר הישראלי, באופן ייחודי שמאפשר שמירה על רמת מחירים נמוכה

"בישראל המפגע העיקרי שחודר דרך החלון הוא החום", אומר יורי איגר, בעל חברת Eurohome ישראל. הוא מסביר כי זיגוג חלונות PVC עשוי מכמה זכוכיות שביניהן אוויר יבש, מה שמפחית משמעותית את הטמפרטורה הנכנסת דרך החלון, ובנוסף חוסם מפגעי רעש. חלונות אלה טובים להתקנה בבתים שנמצאים ברחובות עמוסים או ליד אתרים רועשים.

Eurohome הוא מותג בינלאומי שנחת בישראל, עם סטנדרטים אירופאיים של חומרים איכותיים, אחריות לחמש שנים וחלונות העמידים לכל מזג האוויר. החברה הוקמה בשנת 2006 בבריטניה, רוסיה ואוקראינה במקביל והשנה החלה לפעול בישראל, ומתמחה בהתקנת חלונות עם פרופיל אלומיניום, עץ, PVC ובזיגוג חלונות ללא מסגרת בבתים פרטיים, משרדים וויטרינות של בתי מסחר. החלונות מיוצרים במפעלי החברה באירופה, כאשר הדגש הוא על מקצועיות, יעילות ושירות אדיב המתבטא, בין השאר, בהתקנה של המוצרים הכוללת אחריות של חמש שנים.

הגנה מחום ומרעש

בישראל מפעילה החברה אולם תצוגה ברחוב אבא הלל סילבר בלוד, ובקרוב יפתח אולם נוסף במתחם רימונים דיזיין באשדוד. באולמות התצוגה ניתן למצוא מלבד PVC חלונות עשויים אלומיניום חם. "היתרונות של האלומיניום החם הם רבים, ואחד מהם הוא שמדובר בשלד קל, קומפקטי ועמיד, המתאים למרפסות שבסיסן אינו מאפשר התקנת פרופילים כבדים", אומר יורי ומוסיף כי יחד עם זאת, חוזק הפרופיל אינו נופל מפרופילים כבדים יותר.

החברה מבצעת גם זיגוג ללא מסגרת למגוון חלונות בנייני מגורים ומסחר. "בזיגוג כזה הזכוכית חייבת להיות עמידה וחזקה, וגם להגן על הנמצאים במבנה מפני אור בהיר וחום", מסביר יורי. הוא מוסיף כי בזכות החוזק של פרופיל האלומיניום שטח הזיגוג של פתחי החלונות גדול במיוחד, והודות לכך מתקבל מראה חיצוני אסתטי. "באמצעות שימוש בזכוכיות רפלקטיביות (מחזירות אור), חום ואור מסנוור אינם חודרים פנימה", הוא אומר.

יורי מציין כי Eurohome מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק. "הזכוכית שאנחנו משתמשים בה היא מתוצרת גארדיאן, אחת מחברות הזכוכית הגדולות והוותיקות בעולם ואת החלונות שלנו מרכיבים במגוון מדינות בארצות הברית, באירופה ואפילו באמירויות ובטורקיה, כך שהם עמידים במגוון תנאי אקלים", הוא מספר.

עוד הוא מוסיף כי לקוחות החברה רבים ומגוונים, בהם מבעלי דירות ובתים פרטיים, וכן בעלי עסקים וקבלני בניין, מעצבי פנים וארכיטקטים. "המכנה המשותף של כל לקוחותינו הוא רצון להגן על המגורים או המבנה שלהם מרעשים ואבק ולשמור על טמפרטורה נוחה בקיץ ובחורף הישראלי", הוא אומר.

התקנת ובחירת חלונות

התהליך של הזמנת חלונות מתחיל ביצירת קשר עם Eurohome דרך אתר החברה. לאחר שיחה ראשונית, נערך תיאום ציפיות בין הלקוח לבין נציגי החברה. בשלב הבא מתבצעות מדידות. "אין צורך בהכנות מיוחדות, אנחנו מודדים את השטח בו צריך להרכיב את החלון ובודקים על איזה קיר הוא יותקן, כדי שנוכל לתת הצעת מחיר", אומר יורי, ומדגיש כי הצעת המחיר היא מסודרת וכוללת את כל שלבי התהליך, בהם פירוק החלון הישן, התקנת החלון החדש ואף התקנת רשתות ותריסים.

לדברי יורי היתרון המרכזי של Eurohome הוא שייצור החלון כולו נעשה במפעל החברה, ולכן פערי התיווך נחסכים. דבר שמבטיח מחירים נמוכים. בנוסף, מעניקה החברה מדידה חינם וכן אפשרות פריסה נוחה לתשלומים. "עם מומחים בעלי ניסיון מעל 15 שנים בתחום, טכנולוגיה בינלאומית וחומרים איכותיים, אנחנו בהחלט יכולים להבטיח ערבות מותג גבוהה, שמתבטאת באחריות של חמש שנים שאנחנו מעניקים ללקוח", אומר יורי.

בנוסף, נותן יורי דגשים כלליים לבחירת נכונה של חלונות, ואומר כי טרם התקנת חלון כדאי לבחון את האטימות שלו, עמידותו למפגעי מזג האוויר. כמו כן, יש להתאים את נוחות השימוש בו לדיירים, וכמובן שחובה לבדוק כי החלון עומד בתקני הבטיחות הנדרשים.

"כדאי גם לבדוק שהוא מכיל הגנה תרמית עבור בידוד רעשים", הוא אומר, "פרופילי PVC, למשל, כוללים עד שמונה תאים פנימיים, כך שהם שומרים על הטמפרטורה בצורה מושלמת. בשל ההידוק של העיצוב, חלונות פלסטיק כמעט ולא מאפשרים לרעשי חוץ לחדור פנימה, במיוחד בגרסה דו-תאית".

האסתטיקה גם היא חשובה, בוודאי כשמדובר על עיצוב הבית. "פרופיל אלומיניום מוגבל באפשרויות העיצוב המוצעות, אך פרופיל PVC מאפשר לבחור בין מגוון רחב של צבעים ואפקטים דקורטיביים שונים כמו עץ או מתכת", יורי מתאר, ומציין כי חלונות רבים הנפוצים בארץ מצוידים בזיגוג כפול ונראים אסתטיים, אך יש להם כמה חסרונות משמעותיים, כמו המחיר הגבוה וצורך בחידוש של הציפוי.

"על הקונה לוודא כי למוכר יש את כל האישורים הנדרשים עבור התקנת חלונות. בנוסף, אפשר לבקש תעודות איכות נפרדות לכל חלקי החלון – פרופיל, יחידת זכוכית או אביזרים", מסכם יורי, "הדבר החשוב ביותר עבורנו כמותג צומח בארץ הוא להיות אמינים ושירותיים. עם חומרים ברמה בינלאומית, ניסיון של יותר מ-15 שנה וטכנולוגיה מובילה, אנחנו שמחים להביא את איכות החלונות האירופאיים לקהל הישראלי".